24 лютого | 20:00
Art Ukraine Gallery / Грушевського, 9-А [мапа]
у партнерстві з Art Ukraine Foundation

У січні були фортепіано і віолончель, у лютому буде контрабас соло.

Минулого разу — великі відомі імена: Мессіан, Лютославський, Циммерман, до яких ми ще не раз будемо повертатися протягом усього сезону. Цього разу — відомі імена, які, на жаль, звучать в Києві значно рідше, що не робить їх музику менш вартою уваги.

Так стається, що музику для контрабаса (сюрприз) часто пишуть композитори, які самі володіють інструментом: автори знають всі нюанси й можливості контрабаса і можуть розкрити глибину його потенціалу.

Таких композиторів у програмі майбутньої зустрічі три: Теппо Хаута-Ахо (1941) — один з найбільш значних фінських контрабасистів і композиторів, Петеріс Васкс (1946) — не менш відомий латвієць (дивіться прев'ю його твору ось тут!) і Еміль Табаков (1947) — болгарський композитор, контрабасист і диригент.

Разом з цією трійкою в програмі концерту звучатимуть:

Мілен Панайотов (1967) — болгарський композитор, учень, на хвилинку, Дьордя Куртага (почитайте листа, що він нам написав!), Девід Елліс (1933) — один з учасників групи композиторів-моторів нової музики в Англії: New Music Manchester Group, Франко Донатоні (1927-2000) — чудовий італієць, командор французького L'Ordre des Arts et des Lettres (Ордена мистецтв і красного писемництва). Не оминемо й українського імені в нашій програмі — композитор Олексій Войтенко.

Головний же герой вечора п'ятниці, 24 лютого — Назарій Стець, український контрабасист, соліст, який протягом усієї своєї музичної кар'єри займався просуванням сучасної музики в Україні, і, поміж іншим, перший в Україні виконав контрабасові твори Васкса, Губайдуліної, Табакова, Гайдоша, Мішека та багатьох інших композиторів ХХ і ХХІ столітть.

Підписуйтесь на нашу подію у FB та купуйте квитки (ціни на них у нас, як завжди, демократичні, особливо - для студентів та пенсіонерів)!

У передчутті зустрічі,

Ваші,
Команда KCMD