СЕРІАЛ НОВОЇ МУЗИКИ


Ми проаналізували percentage української складової наших івентів і вирішили його значно збільшити.

Отож, окрім інших проектів у 2017, ми будемо щомісяця зустрічатися з вами на концертах камерної музики у виконанні переважно українських солістів, дуетів, тріо і більших ансамблів.

Простий набір івентів протягом року - вже добре, але недостатньо цікаво, тому будемо грати (музику, звичайно ж, але також) з формою, драматургією, сюжетами і сенсами. Композитори, знаєте, полюбляють ігри. От і ми: запускаємо проект з 10 серій, що виходитимуть впродовж 2017. Наш серіал матиме всі властивості хороших series: це буде клубок з ниток, що буде обережно розмотано протягом 12 місяців і в результаті призведе до очікувано неочікуваного фіналу.
Мы посмотрели на percentage украинских музыкантов в наших проектах и решили его значительно увеличить.

Итак, помимо прочих проектов в 2017, мы будем ежемесячно встречаться с вами на концертах камерной музыки в исполнении преимущественно украинских солистов, дуэтов, трио и больших ансамблей.

Простой набор ивентов на протяжении года - уже хорошо, но недостаточно интересно, поэтому будем играть (музыку, конечно же, но также) с формой, драматургией, сюжетами и смыслами. Композиторы, знаете, любят играть. Вот и мы: запускаем проект из 10 серий, которые будут выходить на протяжении 2017. В нашем сериале будет все, что положено иметь хорошему series: это будет клубок из нитей, за которые мы будем аккуратно тянуть все 12 месяцев, и которые в результате приведут нас к ожидаемо неожиданному финалу.