ГЕРОЇ KCMD‎ > ‎

ДЖУНІЯ МАКІНО

наші спільні історії з Джунією: 
       
        концерти
        інтерв'ю
Джунія Макіно / Junya Makino

Народився 1988 року в Сідзуока, Японія.

Співзасновник Kyiv Contemporary Music Days.

З вересня 2016 року займатиметься дослідженням сучасної музики в класі Юрга Хеннебергера, Маркуса Вайсса та Mike Svoboda в музичній академії в Базелі, Швейцарія.

Джунія є членом Internationale Ensemble Modern Akademie, що у Франкфурті, - легендарного ансамблю, що існує з 1980 року і спеціалізується музиці сучасних європейських композиторів. Протягом 2014-2015, будучи скрипалем академії ансамблю, він дав велику кількість концертів по всій Європі на багатьох фестивалях, таких як Gaudeamus Muziekweek в Утрехті, Бієнале für Musik Moderne Frankfurt Rhein Main, KulturTagJahr, два тижні концертів в Парижі Маніфест Akademie IRCAM, Курт Вайль Fest в Дессау, Віттен Neue Musik Tage, Achtbrücken Musik Festival Köln, Ruhrtriiiennale, cresc фестиваль у Франкфурті.

Джунія Макіно працював з такими композиторами, як Heinz Holliger, Beat Furrer, Michael Jarrell, Ingo Metzmacher, Emilio Pomarico, Lucas Vis та Michael Quell.

З 2011 по 2014 він навчався в класі Anke Schittenhelm в Університеті музики і сценічних мистецтв в Граці, Австрія, а з 2014 по 2016 - у класі Райнер Шмідт в Академії музики в Базелі, Швейцарія.

З 2007 по 2011 він навчався у Ясуо Міто і Мачіа Сайто в музичному коледжі Токіо. 

Будучи студентом, він виступав у багатьох концертах в якості концертмейстера симфонічного оркестру Токійського коледжу музики.

Він брав участь в міжнародних конкурсах ,тому числі у 4му Міжнародному конкурсі Яші Хейфеца в Литві. Він також брав майстеркласи у Saschko Gawriloff, Ліани Ісакадзе, Бориса Бєлкіна, Christos Polyzoides, Demetrius Polyzoides і Сільвії-Елізабет Фіртель серед інших.